lista życzeń
0

Dlaczego My?

  Nawet sklep AGD ma MISJE ! 


Wśród sprzedawców jest wysoka konkurencja i każdy klient zastanawia się zapewne dlaczego akurat ma wybrać nas , kiedy nie zawsze mamy najwięcej oraz najtaniej.

 W prowadzeniu firmy kierujemy się naszym doświaczeniem w pracy w dużych sieciach handlowych która doprowadziła nas do jej powstania. Jesteśmy specjalistami tzn nie sprzedajemy tego czego byśmy sami nie chceli nabyć oraz dokładamy wszelkich starań by wiedza na temat produktów była na tyle szeroka by klient czuł się w pełni usatysfakcjonowany z naszej obsługi.

 

Nasza misja to PROFE , dlatego że lubimy naszą PROFEsje oraz czujemy że jestesmy PROFEsjonalni w tym co robimy.

 

 PROFE


P - PROFESJONALNIE - dokładamy starań by opieka nad klientem była jak najbardziej indywidualna a wiedza przekazywana przed sprzedażą kompletna.

R - RZETELNIE - wszystko co robimy musi być dobre, kompletne aby klient mógł do nas wrócić

O - ODPOWIEDZIALNIE - do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i za podjęte decyzje i słowa bierzemy odpowiedzialność 

F - FAKTY - bazujemy na informacjach sprawdzonych i zweryfikowanych , nasza wiedza pochodzi z doświadczenia jak i szkoleń i kart produktowych oferowanych przez naszych dostawców

E - ENERGICZNIE - czujemy się prawdziwymi handlowcami z żyłką do tego co robimy i jak prowadzimy firme. Tacy też muszą być nasi pracownicy jak i nasz wizerunek.

Powered by Sellingo & webmedium.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl