lista życzeń
0

O Nas

O firmie 

 Kilkunastoletnie doświadczenie w branży AGD/RTV/IT/Multimedia postanowiłem przekuć w stworzenie firmy, która zapewnia ciekawą, specjalnie dla Państwa wyselekcjonowaną ofertę. Większość oferowanych produktów pochodzi z polskiej dystrybucji od polskich dostawców co gwarantuje Państwu bezpieczny dostęp do serwisu oraz 24 miesięczna gwarancję na większość wyrobów.  Produkty z zagranicznej dystrybucji posiadają zazwyczaj wsparcie w postaci polskiego serwisu.

  Jesteśmy oficjalnym partnerem dystrybutora krajalnic niemieckiej marki RITTER - cechująca się najwyższa jakością wykonania. Posiadamy swój oficjalny sklep na allegro pod nickiem  krajalniceritter jak i firmowy sklep pod adresem www.krajalniceritter.pl 

Nasza oferta to również worki do odkurzaczy domowych jak i przemysłowych polskiej marki K&M, który to produkuje swoje produkty dla największych europejskich jak i światowych koncernów. Ofertę uzupełniają odkurzacze i akcesoria agd, a dla graczy komputerowych mamy dobrze wyselekcjonowaną propozycje w polskiej marce HIRO akcesoriach komputerowych.   

   Oprócz sprzedaży produktów świadczymy usługi w zakresie doboru i sprzedaży urządzeń AGD do zabudowy - z uwagi na kontakt z rynkiem hurtowym jesteśmy w stanie dla Państwa przedstawić konkurencyjną ofertę. 

Gwarantujemy bezpieczeństwo dostaw na terenie całej Polski korzystając z przewoźników dostępnych na terenie RP.  Staramy się aby oferta przewożników była różnorodna i nie pobieramy dodatkowych opłat za transport - nie zarabiamy na przesyłkach !

Większość oferowanych produktów można zobaczyć w naszym sklepie AGD w Bytomiu przy ulicy Zabrzańskiej 30

 

Dane Firmy : 

Firma zarejestrowana w CEIDG  

PROSQUARE SP. Z O.O.

ul. Wyzwolenia 117 /25

41-907 Bytom

REGON: 520523149 NIP: 626-304-55-23

telefon MAGAZYN i SERWIS : +48 696 620 764

mail : kontakt.profe@gmail.com  lub sklep@profeagd.pl 

Nr konta do płatności przelewem : SANTANDER BANK 77 1090 2011 0000 0001 4928 2492

Adres sklepów

41-600 Świętochłowice , ul. Kubiny 9 sklep KAKTO

44-122 Gliwice, ul. Żwirki i Wigury 60 sklep SFERIS

Pozostałe informacje

Ważna informacja dla klientów

Celem jak najlepszej optymalizacji dostaw do Państwan stosujemy często realizację wysyłek bezpośrednio z magazynu producenta/dystrybutora.

 W związku z tym Nabywca towaru z chwilą zakupu automatycznie wyraża zgodę na wysyłkę faktury elektronicznie na wskazany w formularzu zakupu adres e-mail. 

  Informujemy również, że zamówienia z terminem realizacji do 24h to czas na przygotowanie przez nas paczki oraz dostarczenie kurierowi - dokładamy wszelkich starań by paczka wyszła tego samego dnia jeżeli zamówienie złożone jest do godziny 10:00.

  Proszę dokonywać rozsądnego wyboru przewoźnika. Dotyczy to także kosztów przesyłek, na żadnej paczce nie zarabiamy dając Państwu szeroki wybór różnych przewoźników. 

Formularz kontaktowy
  •  
Powered by Sellingo & webmedium.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl