lista życzeń
0

Zmywarka do zabudowy 45cm KERNAU KDI 4855 SD

Producent: KERNAU BI
 • Kod EAN: 5902701810290
 • Nr katalogowy : KDI 4855 SD
2 249,00
PLN
 • Klasa Energetyczna:: E
 • Pojemność:: 10 kompletów
 • Zużycie wody:: 9l
 • Poziom hałasu:: 45dB
 • Liczba programów:: 9
 • Panel sterujący:: Zintegrowany
 • Szerokość:: 45cm
 • Wysokość:: 82cm
 • Głębokość:: 55cm

Sztuk

 • 1
 • 2
 • 3
 •  

  Produkt niedostępny w tej liczbie

  Dostępna ilość:

  Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

  Opis produktu

  Zmywarka do zabudowy KDI 4855 SD

  Wygoda i higiena

  Zmywarka KDI 4855 SD marki Kernau pozwoli Ci umyć za jednym razem 10 kompletów naczyń. Do wyboru masz kilka inteligentnych programów auto. Za ich sprawą wyciągniesz lśniąco czyste naczynia, nawet jeśli były mocno zabrudzone. Jeśli zależy Ci na czasie, możesz wybrać krótki program, który umyje naczynia w zaledwie 30 min. Łącznie urządzenie posiada aż 9 programów zmywania, z pewnością więc dobierzesz któryś z nich do swoich potrzeb. Za higienę odpowiadają nie tylko funkcje zmywania wraz z użytymi detergentami, ale też umieszczony w zmywarce filtr antybakteryjny, który pomaga usuwać bakterie, pochodzące z resztek jedzenia. Optymalne wykorzystanie wnętrza zmywarki zapewniają trzy kosze, w tym dwa z możliwością regulacji.

   Floor Light

  Zmywarka do zabudowy ze zintegrowanym panelem, czyli takim, którego nie widać po zamknięciu drzwiczek urządzenia jest bardzo estetyczna. Z funkcją Floor Light nie musisz otwierać zmywarki, żeby się przekonać, czy pracuje. Światełko emitowane od spodu zmywarki będzie Cię informowało o tym, że urządzenie jest w trakcie zmywania.

   Łatwy montaż

  Model KDI 4855 SD został wyposażony w Zawiasy Ślizgowe, aby nie trzeba było podcinać cokołu. Takie rozwiązanie jest nie tylko prostsze, ale też sprawia, że zabudowa wygląda ładniej. Urządzenie ma 45 cm szerokości, dzięki czemu mieści się w standardach najczęściej wykonywanej zabudowy kuchennej.

  Zalety produktu :

  FLOOR LIGHT

  ZAWIASY ŚLIZGOWE

  SYSTEM SUSZENIA TURBO

  Najważniejsza technologia produktu :

  Zmywarka do zabudowy KDI 4855 SD

  FUNKCJA TABLETKI

  Codzienna eksploatacja urządzenia ogranicza się do umieszczenia jednej tabletki w pojemniku oraz wybrania odpowiedniej funkcji zmywania. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o 3 różnych detergentach, które możemy zastąpić 1 wygodną w użyciu tabletką.

  POŁOWA ZAŁADUNKU

  Umożliwia zmywanie naczyń przy jednoczesnej oszczędności czasu, wody i energii z załadunkiem górnego lub dolnego kosza. Dodatkowo wybrane modele zmywarek wyposażyliśmy w regulację górnego kosza z załadunkiem oraz składane uchwyty na kubki.

  NISKIE ZUŻYCIE WODY

  Tradycyjne mycie naczyń nie jest ekonomicznym rozwiązaniem. Zmywarki KERNAU pozwalają zaoszczędzić nawet do 850 l wody w ciągu roku. Takie rozwiazanie pozwala zadbać nie tylko o ekologię ale i o nasz domowy budżet.

  FILTR ANTYBAKTERYJNY

  Filtr antybakteryjny zapewnia wysoki poziom higieny poprzez usuwanie z wody używanej do zmywania naczyń szkodliwych drobnoustrojów i bakterii. Filtr zachowuje swoją skuteczność podczas całego okresu użytkowania i nie wymaga szczególnej opieki, poza okresowym czyszczeniem.

  SKŁADANE UCHWYTY W KOSZU GÓRNYM I DOLNYM

  Składane uchwyty w górnym, czy dolnym koszu umożliwiają wykorzystanie przestrzeni w zmywarce w ergonomiczny sposób - w zależności od potrzeb oraz rodzaju zmywanych naczyń.

  FLOOR LIGHT

  Podczas pracy zmywarka emituje światło na podłogę. Dzięki kontrolce nie musisz sprawdzać, czy cykl wybranego programu został zakończony

  Dlaczego KERNAU !?


  KERNAU oferuje pełną, 5-letnią gwarancję, wystarczy zarejestrować swój zakup .

  Dzięki rozbudowanej sieci serwisowej w całej Polsce ewentualne serwisowanie sprzętu KERNAU jest bardzo wygodne  KERNAU to polska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży AGD.

  Dzięki współpracy naszych projektantów z najlepszymi fabrykami z Polski, Niemiec, Francji, Włoch i Hiszpanii KERNAU tworzy produkty na europejskim poziomie.


  Specyfikacja

  Klasa Energetyczna:: E
  Pojemność:: 10 kompletów
  Zużycie wody:: 9l
  Poziom hałasu:: 45dB
  Liczba programów:: 9
  Panel sterujący:: Zintegrowany
  Szerokość:: 45cm
  Wysokość:: 82cm
  Głębokość:: 55cm

  Opinie

  Masz ten produkt?
  Pomóż innym podjąć decyzję

  Dodaj opinię

  Powered by Sellingo & webmedium.pl

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

  Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl